DE +48 510 697 711 | PL +48 500 510 338 centrumseniora.biuro@gmail.com

Pobyt dzienny

Jedną z ofert Centrum Seniora w Jemielnicy jest świadczenie dziennej opieki nad osobami niesamodzielnymi.

Opieka dzienna nad osobami starszymi zapewnia bezpieczne i aktywizujące środowisko dla seniorów. Z punktu widzenia rodziny czy opiekunów osób starszych jest to również korzystne rozwiązanie wspierające ich np. w łączeniu obowiązków zawodowych z obowiązkami wiążącymi się z zapewnieniem właściwej opieki nad bliskimi.

 

Wyspecjalizowany i serdeczny personel…

Naszym ośrodkiem będzie kierować osoba z wykształceniem psychologicznym, dla której tematy i problemy osób starszych są najbliższe. A to sprawia, że  potrzeby emocjonalne, społeczne i poznawcze mieszkańców będą zadbane w szczególny sposób.

Zatrudnieni specjaliści : rehabilitanci, lekarze i pielęgniarki charakteryzują się dużym doświadczeniem zawodowym, co znacząco wpłynie na jakość wykonywanych usług.

Każdy z mieszkańców będzie miał wyznaczonego opiekuna pierwszego kontaktu, który w pierwszej kolejności będzie reagować na potrzeby i życzenia podopiecznego.

Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych i terapeutycznych sprawi, iż z pewnością każdy z mieszkańców wybierze coś dla siebie.

Posiłki będą przygotowywane przez kucharzy pracujących w naszej restauracji. Dlatego też wierzymy, że wyjątkowo smacznie i zdrowo zadbamy o menu naszych gości.

OFERTA

Całodobowe wyżywienie. Składające się z 5 posiłków.
Opieka pielęgnacyjna, pielęgniarska i lekarska
Rehabilitacja ruchowa i zajęcia terapeutyczna
Utrzymanie czystości w pokojach
Dostęp do szerokiej gamy atrakcji
Organizacja czasu wolnego
Pomoc w codziennym życiu.

Mają Państwo pytanie?

Regulamin